• Català
  • Castellano
  • English
Equip de Govern Equip de Govern

Equip de Govern

Alejandra Ferrer

Alejandra Ferrer Kirschbaum
Presidenta del Consell Insular de Formentera i consellera d'Ordenació i Promoció Turística
Plaça de la Constitució, 1
Sant Francesc Xavier
07860 Formentera
Tel. 971 32 10 87
presidencia@conselldeformentera.cat

Ana Juan

Ana Juan Torres
Vicepresidenta primera i consellera d'Habitatge, Majors, Comerç i Emprenedoria
Plaça de la Constitució, 1
Sant Francesc Xavier
07860 Formentera
Tel. 971 32 12 75
habitatge@conselldeformentera.cat

Susana Labrador

Susana Labrador Manchado
Vicepresidenta segona i consellera de Cultura i Educació
C. de Mallorca, 17
Sant Ferran
07871 Formentera
Tel. 971 32 12 75
cultura@conselldeformentera.cat

Rafael Ramírez Rafael Ramírez Gutiérrez
Vicepresident tercer i conseller de Benestar Social, Gerència i Transparència
Vénda des Brolls, 53
Sant Francesc Xavier
07860 Formentera
Tel. 971 32 12 71
benestarsocial@conselldeformentera.cat
Bartomeu Escandell Bartomeu Escandell Tur
Conseller d’Economia, Hisenda i Serveis Generals

Plaça de la Constitució, 1
Sant Francesc Xavier
07860 Formentera
Tel. 971 32 10 87
hisenda@conselldeformentera.cat
Antonio Jesús Sanz Antonio Jesús Sanz Igual
Conseller de Medi Ambient i Serveis d'Inspecció

Carrer de Mallorca, 15
Sant Ferran
07871 Formentera
Tel. 971 32 12 10
mediambient@conselldeformentera.cat
Rafael González

Rafael González Ribas
Conseller de Mobilitat i Territori
C. de Pius Tur Mayans, 14
Sant Francesc Xavier
07860 Formentera
Tel. 971 32 10 87
mobilitat@conselldeformentera.cat

Raquel Guasch

Raquel Guasch Ferrer
Consellera de Patrimoni, Política Lingüística i Formació
C. d'Eivissa/de l’Arxiduc Lluís Salvador, 2
Sant Francesc Xavier
07860 Formentera
Tel. 971 32 10 87
patrimoni@conselldeformentera.cat

Josep Marí

Josep Marí Mayans
Conseller d'Infraestructures, Sector Primari i Interior
C. d'Eivissa/de l’Arxiduc Lluís Salvador, 2
Sant Francesc Xavier
07860 Formentera
Tel. 971 32 10 87
agricultura@conselldeformentera.cat

Vanessa Parellada

Vanessa Parellada Torres
Consellera de Joventut, Participació Ciutadana i Noves Tecnologies
Plaça de la Constitució - Ajuntament Vell
Sant Francesc Xavier
07860 Formentera
Tel. 971 32 10 87
joventut@conselldeformentera.cat

Paula Ferrer

Paula Ferrer Magaña
Consellera d'Esports, Serveis Insulars i Recursos Humans
Carrer de Pius Tur Mayans, s/n
Sant Francesc Xavier
07860 Formentera
Tel. 971 32 12 40
esports@conselldeformentera.cat

webturisme baix1

Ràdio Illa

Esport és més

rss_formentera_1